Şirket Profili

Biz, Fujistar Klima San. ve Tic. A.Ş. olarak, teknolojideki yenilikleri sürekli takip ederek daha yaşanabilir bir dünya ve toplum için katkıda bulunacağız. Bu amaca ulaşmak için Fujistar Klima San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında bulunan tüm bireyler ile temel ilkelerimizden ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz.

Temel İlkelerimiz

  1. Güven:  Toplum, müşteriler, tedarikçiler, iş arkadaşlarımız dahil tüm paydaşlarımızla güçlü ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler içinde olacağız.
  2. Kalite: En iyi kalitede ürün ve hizmetler sunarak toplumun ve müşterilerin memnuniyetini sağlayacağız.
  3. Teknoloji: Teknolojiyi yakından takip edip, yeteneklerimizi geliştirerek topluma en iyi hizmeti sunarız.
  4. Etik Kurallara Uyum: Yüksek etik standartlarla hareket eder, yasalara ve sosyal kurallara uyarız.
  5. İnsanlık: Her zaman önceliğimiz insandır. Bu kapsamda insanımızın sağlık ve güvenliğe öncelik verir, farklı kişiliklere ve insan haklarına saygı duyarız.
  6. Çevre: Küresel çevreyi tabiat ile uyumlu olarak korumak ve iyileştirmek için çalışırız.
  7. Toplum: Kurumsal bir birey olarak daha iyi bir toplumun gelişmesine katkıda bulunuruz.

Bugünümüz

Fujistar olarak ‘En uygun fiyat & en kaliteli hizmet ‘ sloganı ile çıktığımız yolda , Distribütörlüğünü yürüttüğümüz Rubenis markasını müşterilerimizin kullanımına sunmaktır. Bu bağlamda her zaman müşterilerimizden gelen talep ve istekleri her zaman önceliğimiz olan insan faktörünü ön planda tutup ; insanımız için en iyisini yapana kadar gece gündüz demeden çalışmayı devam edeceğiz.

Yarınımız

Topluma karşı kurumsal sorumluluğumuzdan doğan bilinçle müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için iklimlendirme sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Müşterilerimize FUJISTAR markamız ile birlikte kaliteli & uygun ürünler sunmak başlıca hedeflerimiz arasındadır.

Geleceğimiz

Dünyamızın daha yaşanabilir bir dünya olabilmesi için çevre dostu klimalar üretimi yapmak.